Teknoloji

“HARGİM “ PROJE , ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI VE İNOVASYON MERKEZİ

  Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle bilgiye ulaşmak kolaylaşmış, bilgi tüketimi hızlanmış; yeni fikirlere ihtiyaç ise artmıştır. Düşünen ve üreten birey , bilgi toplumlarının vazgeçilmezi olmuştur.

  HARGİM ile öğrenci performansını değerlendirmeye yönelik objektif ölçme araçları belirlenerek; etkili , çok yönlü ve kalıcı öğrenme için özgün materyaller geliştirilir. Kurum kültürüne özgü ulusal ve uluslararası proje ve programlar ile öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim faaliyetleri hazırlanır. Alanında deneyimli eğitim uzmanlarınca , öğrenci ve velilere yönelik konferans , seminer ve sempozyum faaliyetleri de HARGİM tarafından düzenlenir.

BİZ AİLELER ve ÇOCUKLAR İÇİN YOLA ÇIKTIK ve ONLAR İÇİN YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

HAZAR DİJİTAL

HAZAR OKULLARI nda çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler, eğitim ders içeriklerinden öğrenci takibine kadar eğitim süreçlerinin her safhasında özenle kullanılır.

HAZAR DİJİTAL olarak adlandırdığımız uygulama dersler akıllı tahta ve projeksiyonlarla daha verimli işlenmektedir. Ders anlatımlarında, soru çözümlerinde ve laboratuvarlarda akıllı tahta ve içerikleri etkin bir şekilde kullanılır. Bu sayede öğretmenler derste zaman kaybetmeden önceden hazırlanmış şema, şekil ve tanımları öğrencilerle paylaşır.

Başta bu teknolojiler olmak üzere yüzyılın eğitim ve iletişim teknolojileri HAZAR sınıflarında standart olarak uygulanır.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin