Kurucudan Mesaj

HAZAR EĞİTİM KURUMLARI 2001 yılında kurulduğu günden itibaren işini ciddiye aldı, hedefini hep büyük tuttu, seçkin yöneticileri ve kadrosuyla, etkin ders ve başarı takibiyle büyük güven kazandı. Dershanecilikteki başarıları ve performansıyla takdir ve ödüller aldı. HAZAR EĞİTİM KURUMLARI’nı yüksek standartta uluslararası eğitim hedefleriyle Türkiye’nin bir çok noktasına taşımaya devam ediyoruz.

Ülkelerin rekabet gücü, yer altı yer üstü zenginlikleriyle değil, iyi yetişmiş insan kalitesi yani eğitim kalitesiyle ölçülmektedir. Attığımız her adımı küresel boyutta düşünüp, eğitim alanındaki bütün girişimlerimiz uluslar arası boyutta olmalıdır.

HAZAR EĞİTİM KURUMLARI olarak, en az bir yabancı dil bilen, teknolojiyi kullanan, kendini ifade etme yeteneği olan, liselere giriş ve üniversiteye giriş sınavlarında başarılarıyla adından söz ettiren öğrenciler yetiştiriyoruz.

Amacımız ülkemize, kendi kültürünü, tarihini bilen, Türkiye’yi kucaklayan aynı zamanda evrensel düşünebilen bir gençlik kazandırmaktır.

HAZAR EĞİTİM KURUMLARI, çocuklarımızın okula severek, isteyerek keyifle geldikleri; derslerini yaparak, yaşayarak, zevkle öğrendikler; bugünün mutlu ve başarılı çocukları, yarının üretken ve saygın bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

 

Başarıyı ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle…

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin